Formstor Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri
FORMSTOR

Hakkımızda

2003 yılının Temmuz ayında kurulan Formstor Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri, Antalya ve çevre illere panjur ve kepenk sistemlerinin toptan satışı amacıyla kurulmuştur. Yıllar içinde yaptığı kalite odaklı üretim sayesinde Akdeniz bölgesinde saygın bir yer edinmiştir.

Şirketimiz konutlar için otomatik panjur ve iş yeri kepenklerinde Antalya’nın ilk firmaları arasında yer almış ve Alusel Alüminyum Panjur ve Kepenk Sistemleri’nin Antalya’daki ilk bayisidir. Yaygınlaşan Monoblok panjur teknolojisiyle birlikte şirketimiz Winsa Monoblok Kutu Sistemleri’nin bayiliğini almıştır.  Firmamız sektördeki açığı fark etmiş olup Somfy Bahçe ve Garaj Kapıları Grubu Antalya Distribütörlüğünü almıştır. Bostik Smart Adhesives’in Sızdırmazlık ve Yapıştırıcılar alanındaki Antalya bölge bayiliğinin alınmasıyla beraber; silikon, mastik, yapıştırıcı ve köpüklerin satışına başlanmıştır. Winsa Cam Balkon Sistemlerinin Antalya Distribütörlüğünün alınmasıyla, cam balkon sektörüne giren firmamız boy malzeme ve aksesuar satışına da başlamıştır.

Firmamızın ürün gamını oluşturan başlıca ürünler; otomatik panjur ve iş yeri kepenkleri, panjur & kepenk motorları ve bunların kontrol ürünleri, monoblok panjurlar, güç kaynakları, silikon, mastik, yapıştırıcı, köpük, yana kayar bahçe kapısı motorları, bariyerler, 90 derece açılır bahçe kapısı motorları, fotoselli kapılar, seksiyonel kapılar, yüksek hızlı kapılar, yükleme rampaları, yükleme kabinleri, yanaşma körükleri ve cam balkon sistemleridir.

Kurulduğu günden bugüne sunmuş olduğu ürünler ve çözümlerle müşteri memnuniyetine daima önem veren firmamızın misyonu,kalite anlayışını sürekli geliştirerek doğru ürünleri müşterileriyle buluşturmaktır.